ŻYCIE JAK W MADRYCIE

SHARE WEEK 2016! Zobacz moje typy!

Po raz pierwszy biorę udział w Shere Week. Nie wiem jeszcze czy dobrze to robię – cóż mi szkodzi spróbować. Co mogę powiedzieć? Zobaczcie moje trzy typy – wypocone mocno, bo jest ich zdecydowanie więcej i lista stworzyłaby się na kilkadziesiąt pozycji. Zdecydowałam się zgodnie z zaleceniami autora pomysłu Andrzeja Tucholskiego i działam. Święte miejsca internetu, od których zaczynam prasówkę to…. Gotowi? Pyzowe typy poniżej!

Shere Week 2016 wg Pyzy

Moje trzy blogi to:

I. Life Managerka

Ten blog dał mi wiarę w to, że mogę zmienić swoje życie od strony fizycznej nie rezygnując z przyjemności. Pozwolił mi poznać wiele przyjemnych trików oraz pokazał jak wiele jest podobnych do mnie kobiet, które szukają i potrafią znajdować w swoim życiu siebie!

II. Jest Rudo

To miejsce, w którym szukam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania związane z blogosferą i inspiracji. Nie wiedziałam, że tak przyjemnie można pisać o swoich pasjach i zarażać innych swoim zapałem. Każdy wpis uaktywnia we mnie pokłady natchnienia do działania. A do tego autorka, która wie, co robi i pokazuje inni, jak powinni działać na swoim podwórku.

III. Pani swojego czasu

Blog, od którego wszystko się zaczęło. Mój porządek się zaczął. Dzięki radom, które tam znalazłam odmieniłam swoje życie, albo raczej ciągle odmieniam. Codziennie organizuję się i każdego dnia mi coś nie wychodzi, ale staram się bardzo, bo wiem, że komuś (setki kobiet) się udało. To mnie motywuje i daje kopa do działania. Świetna strona dla poszukujących prostych reguł na porządek w swoim mętnym życiu.
Mogłabym wymieniać interesujące mnie blogi w nieskończoność. Te jednak na początku mojej blogo-przygody przeciągły najbardziej i stały się dla mnie najważniejsze, dlatego właśnie one trafiają na moją top 3 listę.