BABSKIE SPRAWY

Bądź bardziej… psem!

Są reklamy dobre, są reklamy słabe i są reklamy, które powodują, że twoje życie zmienia się. To jedna z tych reklam! Nie można obok niej przejść obojętnie. Albo się uśmiechniesz, albo będziesz bardziej… psem! Spokojnie przekonaj się, że chcesz być psem! Bądź bardziej!

Mam na imię Natalia i kocham koty!

Nie wstydzę się tego! Kocham te zwierzęta i darzę je ogromnym szacunkiem. Jednak od czasu zobaczenia tej reklamy wiem jedno: Mimo pełnej miłości do sierściuchów trzeba być bardziej psem. Pieskie życie – zapomnij co do tej pory o tym słyszałaś. Po oglądnięciu tego filmu będziesz wiedzieć, że życie trzeba łapać jak frizbi.

Koty po prostu schodzą na psy.

Nuda, rutyna, powtarzalność – taki żywot. Wszystko jest po prostu zwyczajne… Bez sensu. Do chwili kiedy nie zrozumiesz, że takim życiem się nie żyje. To tylko egzystencja. Bez filozoficznego polotu tego słowa. Po prostu trwanie do śmierci.

Dlatego bądź bardziej…

Dlatego bądź bardziej psem! Łap chwile. Nie poddawaj się schematom. Ciesz się nawet najmniejszymi rzeczami. Bądź bardziej na tak! Dostrzegaj przyjemności nawet w zwykłych rzeczach. Nie bój się robić głupot, szalony rzeczy, bo w nich tkwi radość.

Zrobiłam to!

Nie musisz się przejmować. Nie jeździłam w samochodzie wystawiając głowę i łapiąc powietrze w „pysk”. Nie łapałam frizbi i nie aportowałam kija. Kopanie dziur w trawniku sąsiada czy biegnie z innymi psami też wykluczyłam, ale postanowiłam być bardziej. I wiesz co? Opłaciło się!

Życzę Ci więc: bądź bardziej psem!