BABSKIE SPRAWY

Moje ulubione kanały z jogą na YouTube

Joga stała się dla mnie kilka lat temu ważnym aspektem życia. Nie wyobrażam sobie bez niej mojego dnia. I choć staram się regularnie chodzić na zajęcia, to jednak nie ukrywam, że są sytuacje, w których jest to po prostu niemożliwe. Jednocześnie nie mając dużego doświadczenia, ciągle potrzebuję pomocy instruktora. Namiastką zajęć są dla mnie kanały z jogą na YouTubie. Oto moje ulubione kanały.

1. Yogablog.pl

 

2. Anatomia jogi w praktyce

3. Ania Brzegowa joga fusion

4. PortalYogi

Na koniec krótkie wytłumaczenie, dlaczego nie ma tu portali zagranicznych. Może to trochę mało zaskakujące, ale to subiektywny przegląd kanałów. I wybrałam tylko te, które mnie do siebie przekonały.

Próbowałam ćwiczeń z anglojęzycznymi instruktorami, jednak to nie było to. Być może jest to kwestia blokady językowej. Podczas jogi lubię się skupić na sobie, a instruktor ma mi podpowiadać co dalej, na co zwrócić uwagę. To nie moment na zastanawianie się co poeta miał na myśli i czy aby na pewno odpowiednio sobie przetłumaczyłam polecenie.

Oczywiście wy możecie mieć inne spostrzeżenia i z przyjemnością je poznam, Ogólnie zresztą zapraszam do dzielenia się spostrzeżeniami dotyczącymi jogi i praktyk domowych.